Системи опалення та септики

Проектування, виготовлення, монтаж та обслуговування систем опалення.


Чому опалення та водопостачання замовляють у нас:
  • Правильні ціни - технічні рішення, регламентовані бюджетом.
  • Гарантія на роботи - 5 років;
  • Сервісне обслуговування (гарантійне та післягарантійне);
  • Розробка проекту та узгодження в структурах міськгазу і міськводоканалу;
  • Повний юридичний супровід (аж до введення в експлуатацію будівлі);

Комфортне проживання за містом багато в чому залежить від безперебійної, злагодженої роботи всіх інженерних мереж (внутрішніх і зовнішніх), які здійснюють подачу холодної і гарячої води, тепла, газу, електрики.

 

ТОВ «Будкомплекс-Еко» монтує «під ключ» внутрішні і зовнішні інженерні мережі.

  • Внутрішні мережі: опалення, водопостачання, каналізація, фільтрація, басейни.
  • Зовнішні мережі: газифікація, водопровід, каналізація, системи водовідведення (зливова каналізація), поливальний водопровід.
  • Автономні системи каналізації: септики (від провідних виробників або за індивідуальним проектом), водонепроникні вигреби (з оформленням дозвільної документації), колодязі з фільтруючим дном.


Опалення котеджу - ключовий фактор, від якого буде залежати самопочуття членів вашої сім'ї, витрати на утримання будівлі, довговічність будівельних конструкцій та оздоблення. Якщо опалення спроектовано і виконано неправильно, це призведе до збоїв в роботі, невиправдано високого споживання енергії, промерзання стін і інших проблем, виправлення яких потребує багато часу, нервів і грошей.

ТОВ «Будкомплекс-Еко» має багаторічний досвід роботи з об'єктами індивідуальної забудови: ми займаємося комплексним інженерним забезпеченням будівель, включаючи опалення «під ключ». Знайти оптимальне рішення можна в будь-якій ситуації. В умовах, коли підключення до тепломереж неможливо, опалення Вашого заміського будинку здійснюється за рахунок автономних систем, що працюють на газі або дизельному паливі.

Проектування опалення приватного будинку виконують фахівці ТОВ «Будкомплекс-Еко», які відмінно знають галузеві норми. Тому затвердження проекту і узгодження всієї необхідної документації в органах міськгазу виконується нами в мінімальні терміни. Ми маємо ліцензію і дозволи на проектування та монтаж всіх типів інженерних систем.

ТОВ «Будкомплекс-Еко» виконує всі роботи по установці опалювального обладнання в найкоротші терміни у абсолютній відповідності зі стандартами технічної документації. Наші ціни на монтаж устаткування - найпривабливіші на ринку. 


Окрім привабливої ціни ми надаємо найтривалішу в Україні гарантію на виконані роботи - 5 років.

Наші фахівці беруть на себе всі турботи, виконуючи налагодження, введення в експлуатацію та сервісне обслуговування техніки: гарантійне і післягарантійне.

ПОДІЛИСЬ ЦІЄЮ СТОРІНКОЮ!