Технічні Умови
на водопостачання та каналізування

Отримання Технічних Умов на водопостачання і каналізування об’єктів в ПрАТ АК "Київводоканал".


ТОВ «Будкомплекс-Еко»  допоможе вашій організації отримати Технічні Умови на водопостачання і каналізування об’єктів в ПрАТ АК "Київводоканал".
ЗАМОВИТИ

Технічні умови - це комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об’єкта будівництва, який повинен відповідати його розрахунковим параметрам щодо водопостачання (з урахуванням потреб забезпечення пожежогасіння), тепло-, електро- і газопостачання, водовідведення, зовнішнього освітлення, відведення зливових вод та телекомунікації.

Фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або користуванні, має право на одержання технічних умов згідно з поданою нею заявою.

Технічні умови повинні відповідати законодавству, містити достовірну інформацію та обґрунтовані вимоги до об’єктів будівництва, а також відповідати намірам заявника щодо забудови земельної ділянки.

Технічні умови є чинними до завершення будівництва об’єкта незалежно від зміни замовника. Зміни до технічних умов можуть вноситися тільки за згодою замовника.

За рішенням замовника може бути передбачено застосування автономних систем інженерного забезпечення в установленому законодавством порядку.Фахівці компанії ТОВ «Будкомплекс-Еко» допоможуть вам заощадити свій час та візьмуть на себе оформлення та отримання Технічних Умов на водопостачання і каналізування об’єктів в ПрАТ АК "Київводоканал".ПОДІЛИСЬ ЦІЄЮ СТОРІНКОЮ!