Жировловлювачі

Проектування, виготовлення, монтаж та обслуговування жировловлювачів


ТОВ «Будкомплекс-Еко»  виконує такі послуги:
  • Виготовлення жировловлювачів індивідуальної форми і розміру, з урахуванням побажань замовника;
  • Розробка проектів та їх узгодження в структурах міськводоканалу;
  • Проведення повного юридичного супроводу (аж до введення в експлуатацію);
  • Проведення сервісного обслуговування (гарантійного та післягарантійного);
  • Забезпечення регулярного очищення і технічного огляду жировловлювачів;
  • Утилізація жирів з наданням відповідних документів, які підтверджують в подальшому факт такої утилізації у відповідності до вимог чинного законодавства України.
ЗАМОВИТИ

Останнім часом однією з основних вимог Управління екологічного нагляду ПрАТ «АК «Київводоканал» для оформлення Паспорта водного господарства та отримання Умов на скид стічних вод для підприємств громадського харчування і підприємств, що займаються торгівлею продуктами харчування, стала установка жировловлювачів з нержавіючої сталі і укладання договорів на їх обслуговування зі спеціалізованою організацією.

Жировловлювач служить для вловлювання і видалення неемульгованих жирів і олій зі стічних вод, що направляються в очисні споруди або безпосередньо в каналізаційні мережі. Фахівці компанії ТОВ «Будкомплекс-Еко», ґрунтуючись на багаторічному досвіді роботи з каналізаційними мережами, прийшли до висновку, що найбільш часті засмічення каналізаційних мереж відбуваються в зв'язку зі скиданням у них побутових жирів, які потім розчиняються в агресивному фекальному середовищі і обліплюють зсередини каналізаційні труби .


Монтаж жировловлювача необхідний:

  • На харчових виробництвах;
  • На підприємствах громадського харчування;
  • В індивідуальних житлових будинках, при відведенні стоків в локальну очисну установку або в напірну каналізаційну мережу.


Корпус жировловлювача являє собою зварену герметичну ємність з перегородками. Деталі жировловлювача із нержавіючої сталі. Впускні і випускні патрубки із ПВХ труби. Для обслуговування жировловлювач забезпечений знімною кришкою, що щільно прилягає і перешкоджає проникненню запахів назовні.


На основі вивчення обладнання для вловлювання жирів, представленого на українському ринку, нашими інженерами розроблені три моделі жироуловлювачів, ідеально пристосованих до використання на українських каналізаційних мережах.


Жировловлювач моделі ЖВУ-1 призначений для установки в приямку всередині будівлі або на випуск каналізації в колодязі діаметром 1,5 м. Діаметр вхідного патрубка 110 мм.


Жировловлювач моделі ЖВУ-2 призначений для установки під мийкою, або за випуском посудомийної машини. Його продуктивність 0,35 куб.м./год розрахована на очистку стоків від однієї мийки, що працює в ресторані з повним виробничим циклом. Діаметр вхідного патрубка 50 мм.


Жировловлювач моделі ЖВУ-3 призначений для установки під спареними мийками. Його продуктивність 0,7 куб.м./год розрахована на очистку стоків від двох мийок, які працюють в ресторані з повним виробничим циклом. Діаметр вхідного патрубка 50 мм.


Гарантійний термін експлуатації жировловлювача 12 місяців з дня придбання (при відсутності зовнішніх механічних пошкоджень).

Розрахунковий термін служби жировловлювача 240 місяців з моменту монтажу.ПОДІЛИСЬ ЦІЄЮ СТОРІНКОЮ!